آیا جراحی لابیاپلاستی بر احساس یا عملکرد جنسی تأثیر می گذارد؟
دکتر فرح ابطحی » زیبایی دستگاه تناسلی » آیا جراحی لابیاپلاستی بر احساس یا عملکرد جنسی تأثیر می گذارد؟
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

آیا جراحی لابیاپلاستی بر احساس یا عملکرد جنسی تأثیر می گذارد؟

در حالی که در مورد مزایا انواع جراحی های زیبایی شکم و سینه بسیار به گوش تان رسیده است باید در مورد میزان تاثیرات انجام جراحی های زیبایی زنان هم چون لابیاپلاستی بر روی عملکرد جنسی خانم در ارتباط با رابطه زناشویی با همسرشان نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است. به دلیل این که عامل اصلی برای افزایش اعتماد به نفس و راحتی بسیاری از زنان بسیار مهم است، دستگاه تناسلی خارجی است. به طور خاص، بسیاری از زنان متوجه می شوند که به دلیل عوامل ژنتیکی، ورزش، زایمان و افزایش سن، از ظاهر لب های خارجی بزرگ و نا متقارن خود یا “لبیا” هایی که دهانه واژن را شکل می دهند، ناراضی هستند.

غالباً ممکن است لابیا ها منقبض، کشیده یا نامتقارن به نظر برسند و باعث ایجاد خجالت در این ناحیه بسیار صمیمی بدن شوند. علاوه بر این، این ممکن است زنان را از پوشیدن مایو یا لباس های تنگ مانند: لباس ورزشی که در غیر این صورت از پوشیدن آن ها لذت می برد جلوگیری کند. در موارد دیگر، افزایش اندازه یا بیرون زدگی لب های کوچک فراتر از لب های بزرگ محافظ باعث سوزش ناشی از مالیدن لباس یا درد در حین مقاربت جنسی، ایجاد اختلال در زندگی روزمره و روابط شخصی می شود.

عکس لابیا

این که آیا یک زن علاقه مند است که به دلیل خجالت یا نارضایتی از ظاهر خود در مورد لابیاپلاستی بیشتر بیاموزد یا درد و ناراحتی را تسکین دهد، جراح زیبایی زنان دارای مجوز از سوی سازمان های ذی صلاح می داند که این یک تصمیم بسیار شخصی است و اطمینان می دهد که هر بیمار احساس می کند که به او گوش داده است. از مشاوره اولیه تا بهبودی پس از عمل مراقبت می شود. با توجه به ماهیت ظریف ناحیه درگیر در این روش، بسیاری از زنان سوالات و نگرانی های زیادی در مورد لابیاپلاستی دارند. در این پست تعدادی از رایج ترین نگرانی هایی که زنانی که این روش را در نظر دارند، از جمله تغییر در احساس و عملکرد جنسی پس از جراحی و قرار دادن جای زخم، مورد بحث قرار می گیرد.

تکنیک ودج

یکی از نگرانی های رایج زنانی که علاقمند به یادگیری بیشتر در مورد لابیاپلاستی هستند این است که آیا این روش بر احساس یا عملکرد ناحیه تأثیر می گذارد و لذت فعالیت جنسی را کاهش می دهد. خوشبختانه، عمل جراحی لابیاپلاستی هیچ تاثیری بر احساس یا عملکرد جنسی ندارد. این به این دلیل است که این روش بسیار سطحی انجام می شود و فقط روی پوست و مخاط زیرین تأثیر می گذارد. اعصاب تأمین کننده این ناحیه در اعماق لگن واقع شده اند و در حین عمل تحت تأثیر قرار نمی گیرند. بنابراین، احساس و عملکرد جنسی حفظ می شود. مزیت دیگر این جراحی این است که برای زنانی که تحت عمل جراحی لابیاپلاستی قرار می گیرند، به دلیل بزرگ شدن لب های آن ها باعث ایجاد درد یا ناراحتی در حین رابطه جنسی می شود، کاهش اندازه لبیا در طی این روش باید رابطه جنسی را راحت تر و لذت بخش تر کند. بهترین جراح زیبایی زنان، با در نظر گرفتن آناتومی و اهداف فردی، یک برنامه جراحی دقیق و شخصی با هر بیمار تشکیل می دهد. بیماران در طول این عمل حساس تحت تأثیر رفتار مهربان و آرامش بخش قرار می گیرند و مهارت های جراحی فوق العاده و لمس ملایم او ضمن حفظ احساس و عملکرد، نتیجه زیبایی زیبایی را تضمین می کند.

یکی دیگر از نگرانی های رایج زنان در مورد محل اسکار جراحی خود پس از لابیاپلاستی است. برخی از بیماران نگران هستند که جای زخم برای خود یا شریک زندگی آن ها بسیار واضح باشد یا اینکه در حین مقاربت باعث درد شوند. بنابراین جراح در ارزیابی بیمار قبل از جراحی دقیق و دقیق است و اطمینان حاصل می کند که دقیقاً می داند چه مقدار بافت برداشته می شود و جای زخم در کجا قرار می گیرد. جای زخم جراحی روی سطح داخلی لبیا قرار می گیرد و خط بخیه دور از دهانه واژن قرار دارد. این قرار دادن عمدی و دقیق نه تنها زخم را تا حد ممکن نامرئی می کند، بلکه سوزش در برابر لباس یا حین مقاربت را نیز به حداقل می رساند. معمولاً توصیه می کند که بیماران حدود سه هفته پس از جراحی برای از سرگیری ورزش های سبک و شش هفته برای انجام فعالیت جنسی منتظر بمانند تا به بافت ها زمان لازم برای ترمیم داده شود.

عکس لابیا

بیمارانی که لابیاپلاستی را مورد بررسی قرار می دهند اغلب نگرانی های زیادی دارند از جمله مواردی که در این پست به آنها پرداخته شده است، از نگرانی در مورد عملکرد جنسی گرفته تا جای زخم تا بهبودی. ضروری است که هر بیمار یک جراح پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره پیدا کند که احساس می کند به خواسته ها و خواسته های او گوش می دهد. بیماران باید زمان خود را صرف تحقیق در مورد جراحان زیبایی زنان کنند تا اطمینان حاصل شود که دارای مجوز از هیئت مدیره هستند، تجربه کافی دارند و قبل و بعد از تصاویر بیماران واقعی که با آن ها کار کرده اند و به نتایج عالی رسیده اند. در انجام عمل های لابیاپلاستی بسیار ماهر و با تجربه است و به طور مداوم نتایجی را برای بیماران خود ایجاد می کند. علاوه بر این، دکتر فرح ابطحی به عنوان یکی از معدود جراحان زیبایی زنان در این منطقه که در این روش مجرب هستند، موقعیت منحصر به فردی برای درک خواسته ها و نگرانی های بیماران زن خود دارد. او به طور گسترده به صورت تک به تک با هر بیمار ملاقات می کند تا اطمینان حاصل کند که خواسته های آن ها را قبل از شخص دیگر کاملاً درک کرده است. او قبل از ایجاد یک برنامه جراحی شخصی برای دستیابی به این اهداف، به طور گسترده به صورت فردی با هر بیمار ملاقات می کند و با هر بیمار طوری رفتار می کند که دوست دارد یک دوست یا یکی از اعضای خانواده اش تحت درمان قرار گیرد.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
خشکی واژن؛ علت ها و علائم اصلی

خشکی واژن؛ علت ها و علائم اصلی

خشکی واژن یا آتروفی واژن، به نازک شدن، خشک شدن و التهاب دیواره های واژن گفته میشود که ممکن است زمانی رخ دهد که سطح هورمون...

رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن با لیزر

تیرگی واژن یکی از مشکلاتی است که بیشتر خانم ها با آن همراه هستند، امروزه روش های بسیاری برای رفع تیرگی واژن ارائه می شود که...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *