بهترین جراح تنگ کردن واژن با لیزر در ساری کیست؟
دکتر فرح ابطحی » زیبایی دستگاه تناسلی » بهترین جراح تنگ کردن واژن با لیزر در ساری کیست؟
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

بهترین جراح تنگ کردن واژن با لیزر در ساری کیست؟

امروزه برخی از مشکلات در حوزه زنان مربوط به زیبایی است البته با انجام جراحی و اعمال زیبایی در واقع عملکردی درمانی انجام می شود که عوارض و آسیب های ایجاد شده را پوشش می دهد. گشاد شدن واژن عارضه ای است که بعد از برخی از فعالیت ها و یا رخ داد ها در طو ل زندگی برای خانم ها ایجاد می شود. شایع ترین علت آن نیز زایمان طبیعی است که بر برخی از خانم ها با گشاد شدن واژن همراه می شود. جراحی تنگ کردن واژن با لیزر اقدامی است که هم از جهت درمان گشادی واژن و هم زیبایی کاربرد مناسبی دارد و محبوبیت ویژه ای بین خانم ها ایجاد کرده است. استفاده از لیزر بسیار سریع، راحت و با موفقیت ایده آلی است که می تواند در بسیاری از موارد توسط بهترین جراح تنگ کردن واژن با لیزر انجام شود.

تنگ کردن واژن با لیزر

دلایل گشادی واژن

عوامل بسیاری ممکن است در گشاد شدن واژن بعد از دوره جوانی و یا میانسالی تاثیر داشته باشند. چاقی یکی از عوامل این عراضه است . زمانی که اضافه وزن داشته باشید عضلات لگن ضعیف شده و در ناحیه واژن نیز دچار شل شدگی می شود که در نهایت ممکن است با گشادی واژن به طور محسوس مواجه شوند. در برخی موارد نادر رابطه جنسی مکرر باعث می شود که بافت واژن به گونه ای شود که احساس شل بودن ایجاد گردد و یا اینکه عضلات واژن ضعیف و انقباضات خود را از دست می دهد.

  • در بانوان پس از زایمان طبیعی
  • و یا در رابطه جنسی مکرر
  • و یا در افراد با افزایش وزن

این عارضه باعث می شود که فرد و شریک جنسی اش دچار نگرانی و یا نارضایتی از روابط جنسی داشته باشند و به دنبال روشی برای از بین بردن علائم ایجاد شده بروند. اگر گشادی وازن مختصر و یا در حد معمول باشد به کمک لیزر واژینال می توان آسیب های وارد شده را از بین برد. در برخی از موارد ممکن است فرد به بی اختیاری ادرار نیز مبتلا شود.

لیزر واژینال روش غیر جراحی موثری است در خانم هایی که از شل شدگی و گشادی واژن رنج میبرند و این امر در عدم رضایت جنسی آنها تاثیر گذاشته است. با استفاده از لیزر میتوان با تقویت عضلات واژن ، شل شدگی و گشاد شدگی واژن را رفع کرد. این روش نیاز به بستری شدن ندارد و به صورت سرپایی قابل انجام است.

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر یک عمل سرپایی است و نیازی به بیهوشی فرد ندارد که توسط بهترین متخصص زنان ساری ، ممکن است مقداری دردناک باشد اما از ژل های روان کننده و بی حس کننده های موضعی کمک گرفته می شود. این جراحی یک تکنیک بدون درد و خونریزی است و بعد از استفاده از آن فرد می تواند به خانه بازگردد و از روز بعد هم فعالیت های روزمره را آغاز کند. این روش بسیار محبوب است و دلیل علاقه خانم ها به لیزر برای تنگ کردن واژن نیز سرعت و دقت بالای آن در حین کار است . فرد در این روش نیازی به مصرف داروهای آنتی بیوتیک ندارد و همچنین این جراحی دوره نقاهت کوتاهی نیز به همراه دارد از این رو طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و متقاضیان بسیاری دارد.

تنگ کردن واژن با لیزر هزینه کمتری نسبت به روش جراحی دارد و کمک می کند که کیفیت روابط جنسی و اعتماد به نفس در خانم ها افزایش یابد.

۱- درد و خونریزی وجود ندارد.

۲- بیمارمیتواند بعد انجام لیزر به فعالیت های روزمره خود برگردد.

۳- نیاز به استفاده از آنتی بیوتیک بعد لیزر نیست.

۴- هزینه انجام لیزر به مراتب کمتر از جراحی است.

درمان با لیزر تنها برای تنگ کردن واژن استفاده نمی‌شود. لیزر کاربردهای زیادی در جوانسازی واژن دارد.

کاربردهای لیزر واژینال در زیبایی واژن

لیزر واژن علاوه بر درمان گشادی واژن تاثیرات خوبی بر روی درمان خشکی و سوزش ناشی از آن دارد . خشکی واژن نیز عارضه ای است که در اثر مصرف برخی از داروها ایجاد و یا اینکه سبک زندگی باعث بروز آن می شود. همچنین کمک می کند که بی اختیاری استرسی فرد درمان شود و یا اینکه در افرادی که مبتلا به واژینیسموس یا مقاربت دردناک هستند درمان بسیار موفقی را ارائه می کند. لیزر واژینال همچنین در افرادی که به صورت مکرر به عفونت های واژینال مبتلا می شوند نیز موثر و مفید واقع می شود. کاربردهای لیزر در زیبایی واژن بسیار وسیع و گسترده است به طور خلاصه در موارد زیر به کار گرفته می شود:

۱- رفع گشادی واژن

۲- رفع آتروفی و خشکی و سوزش واژن

۳- درمان بی اختیاری استرسی ادرار

۴- درمان مقاربت دردناک

۵- درمان عفونت های مکرر دستگاه تناسلی

۶- از لیزر میتوان در روشن سازی پوست ناحیه دستگاه تناسلی و رفع تیرگی آن استفاده کرد.

عملکرد لیزر در تنگ کردن واژن

لیزر بهترین و به روز ترین تکنیک برای ایجاد جوانسازی واژن و تنگ کردن واژن است که با تابیده شدن اشعه آن در دیواره واژن با افزایش خونرسانی کمک می کند که مخاط واژن تحریک و کلاژن سازی کند، لیزر co2 با مکانیزمی که دارد سبب افزایش خونرسانی به مخاط واژن و تحریک کلاژن سازی است که این عوامل در ادامه با تقویت عضلات واژن و تنگ تر شدن واژن همراه می باشد. لیزر co۲ همچنین با بهبود گردش خون واژن سبب لغزنده تر شدن واژن شده و خشکی واژن را برطرف می کند. همچنین لیزر سبب تحریک فیبروبلاست های بافت همبند شده و با ایجاد گرما آنها را تحریک و احیا می‌کند و سبب جوانسازی واژن و سفت تر شدن ان می گردد.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
خشکی واژن؛ علت ها و علائم اصلی

خشکی واژن؛ علت ها و علائم اصلی

خشکی واژن یا آتروفی واژن، به نازک شدن، خشک شدن و التهاب دیواره های واژن گفته میشود که ممکن است زمانی رخ دهد که سطح هورمون...

رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن با لیزر

تیرگی واژن یکی از مشکلاتی است که بیشتر خانم ها با آن همراه هستند، امروزه روش های بسیاری برای رفع تیرگی واژن ارائه می شود که...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *