بهترین جراح زیبایی واژن در ساری
دکتر فرح ابطحی » زیبایی دستگاه تناسلی » بهترین جراح زیبایی واژن در ساری
مدت زمان مطالعه ۹ دقیقه

بهترین جراح زیبایی واژن در ساری

اگر قصد پیدا کردن بهترین جراح زیبایی واژن در ساری را داشته باشید، احتمالا درباره اینکه چه ویژگی هایی را باید در جراح مورد نظر خود بررسی کنید، سوالاتی برای شما ایجاد شود. ما در این مقاله ضمن بررسی لزوم انجام جراحی های زیبایی واژن، بهترین جراح زیبایی و ترمیمی زنان در ساری را نیز معرفی نموده ایم.

زیبایی واژن یکی از مسائلی است که بانوان به آن اهمیت ویژه ای می دهند. عوامل مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث بروز تاثیرات منفی روی زیبایی واژن داشته باشد. این عوامل شامل تیرگی ناحیه تناسلی، گشادی واژن، بزرگی لبیاها و … باشد.

امروزه تکنیک های مختلفی در زمینه جراحی زیبایی واژن وجود دارد که این امکان را فراهم کرده است تا بانوان بتوانند بسیاری از ایرادات ناحیه تناسلی را بهبود بخشیده و باعث جوانسازی این ناحیه می شود.

چرا زنان جراحی زیبایی واژن انجام می دهند؟  

برخی با هدف رفع غیر قرینگی واژن، بر طرف کردن درد هنگام آمیزش جنسی، برطرف کردن گشادی واژن ، کاهش حس درد هنگام کشیدگی در زمان انجام فعالیت های ورزشی و یا به منظورر کوچک کردن لابیاها به سراغ جراحی زیبایی واژن می روند.

جراحی زیبایی واژن انواع مختلفی دارد که در زیر یه آن اشاره می کنیم:

  • لابیاپلاستی
  • واژینو پلاستی
  • تقویت نقطه G
  • نهان سازی کلیتورال
  • فرونو پلاستی
  • پرینو پلاستی
  • پرینورافی
جراحی زیبایی زنان
جراحی زیبایی زنان

لابیاپلاستی

برای انجام این جراحی در بخش لابیاماژورها سایز آن ها را کاهش می دهند و نیز افتادگی و شل شدگی آن ها نیز برطرف می نمایند.

برای انجام این جراحی دو روش قابل انجام است. برخی از متخصصین با تیغ جراحی و نخ های بخیه روند جراحی را پیش می برند. در برخی از موارد، لیزر مورد استفاده قرار می گیرد. به روش دوم، لابیاپلاستی با لیزر گفته می شود.

نوع برشی که در روند جراحی لابیاپلاستی ایجاد می شود براساس تکنیک های مختلف انجام خواهد شد که در ادامه به این تکنیک ها خواهیم پرداخت.

از مهم ترین تکنیک هایی که در اغلب جراحی های لابیاپلاستی بکار گرفته می شود، می توان موارد زیر را نام برد:

برش لابیا

تکنیک  Seculped linear

در این تکنیک برش ها با استفاده از تیغ های جراحی انجام می شود. برش ها بر نواحی اضافی لابیاها متمرکز است تا بخش های اضافی از تنه اصلی جدا شود. سپس در ادامه برای بستن محل برش ها از انواع نخ های بخیه استفاده می کنند. خوش بختانه این نخ های بخیه بالاترین سازگاری را با بدن افراد دارند و موجب بروز واکنش و حساسیت نمی شوند. به همین دلیل این تکنیک هیچ خطری برای زنان ندارد.

میزان برش ها نیز براساس میزان برجستگی های لابیاماژورها زده می شود. پزشک جراح تلاش می کند که مقدار لازم از بافت لابیاها برداشت شود تا فرم کلی واژن را بهتر کند. به همین دلیل توصیه می شود که به تخصص و تجربه جراح تان اعتماد داشته باشید و روند جراحی را کاملاً به وی بسپارید.

تکنیک ودج

تکنیک V-Wedge resection

این تکنیک در مواردی کاربرد دارد که قرار است بخش کمی از بافت لابیاماژورها برداشته شود. نوع برش به شکل V است. یکی از مزایایی که این تکنیک نسبت به سایر روش های جراحی لابیاپلاستی دارد، آسیب نرساندن به اعصاب حسی در نواحی مختلف واژن و لابیاماژورها است. از سوی دیگر نتایجی که در پی این جراحی حاصل می شود بسیار طبیعی تر از سایر روش ها است.

به دلیل این که میزان برش در این تکنیک بسیار کم است، طبیعی است که میزان خونریزی، میزان زخم و نیز دوره نقاهت کوتاه تری بعد از انجام این تکنیک جراحی خواهید داشت.البته باید در نظر داشت که این تکنیک برای کسانی که با مشکلات محدودی در بخش واژینال خود مواجه هستند گزینه خوبی است.

لابیاپلاستی یکی از روش های متداول و پرطرفدار دیگر زیبایی زنان به شمار می رود. با این تفاوت که این عمل به منظور کوچک کردن طول لابیامینورها (لب داخلی واژن ) و این عمل عمدتا به منظور جوان سازی واژن انجام می شود.

عمدتا دو تکنیک پر مصرف برای انجام عمل زیبایی واژن انجام می شود که عبارتند از:

تکنیک trim

در این تکنیک لب های داخلی لابیا برداشته شده و لبه های آن بخیه زده می شود. طول مدت انجام این جراحی حدود یک ساعت است.

تکنیک wedge

دز این روش در قسمت لبه های لابیامینور بیشترین بافت و به شکل V برش داده می شود. این بافت ها جزء بافت های مرکزی هستند. این عمل زمان طولانی تری لازم دارد اما نتیجه آن اثر بخش تر خواهد بود.

به طورکلی عمل های زیبایی زنان خطر چندانی برای آنان ندارند و عارضه جدی برای آنان ایجاد نمی کنند. اما توصیه می کنیم هنگامی تصمیم به انجام هریک از جراحی هایی که در این مقاله به آن اشاره کردیم را داشتید با یک پرزشک متخصص مشورت کرده و ایشان در جریان کامل سلامت خود قرار دهید تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری به عمل آید.

لابیاپلاستی
لابیاپلاستی

واژینوپلاستی

یکی از رایج ترین روش های زیبایی واژن که طرفداران بسیاری دارد عمل ریبایی واژینوپلاستی است. ما به کسانی که به دلیل کهولت سن و یا بارداری های متعدد دچار گشادی واژن شده و از این امر بسیار ناراحت هستند این تکنیک را پیشنهاد می دهیم. باید به شما بگوییم که نگران نباشید چرا که به کمک تکنولوژی و روش های جدید واژینوپلاستی این مشکل کاملا قابل حل است.

واژینو پلاستی به منظور برطرف کردن گشادی واژن در ناحیه عضلات کف لگن و واژن انجانم می شود. در برخی موارد پزشک اقدام به برداشتن پوست های اضافی و نزدیک کردن عضلات دیواره واژن به یکدیگر می شود در نتیجه واژن کوچکتر و تنگ تر می شود و در اثر آن باعث لذت بیشتر در هنگام رابطه جنسی خواهد شد.

تقویت نقطه G با تزریق ژل

جالب است که بدانیم، همه بانوان دارای نقطه G نیستند. اما در برخی دیگردر ناحیه قسمت جلوی کلیتوریس این نقطه وجود دارد که ازحساسیت بالایی برخوردار است و در نتیجه آن احتمالا تجربه لذت بیشتری هنگام رابطه جنسی با همسر خود خواهید داشت.

در این روش  تقویت سازی نقطه G از طریق تزریق کلاژن در این نقطه صورت می گیرد.

رفع تیرگی ناحیه تناسلی

رفع تیرگی و روشن سازی و سفید کردن ناحیه تناسلی با لیزر یکی از جدیدترین روش هایی است که امروزه برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی انجام می شود.

تیرگی ناحیه تناسلی به دلیل افزایش سطح ملانین در زیر پوست است که با لیزر می توان این ناحیه را سفید و پوست را روشن تر کرد. لیزر یکی از روش هایی است که با کمترین عوارض برای این روش استفاده می شود.

سفید کردن واژن
سفید کردن واژن

نهان سازی کلیتورال

آلت تناسلی بانوان از دو قسمت لابیامینور و لابیاماژور تشکیل شده است. این روش از طریق برداشتن کامل بافت کلیتوریس که جزء بافت های لابیامینور محسوب می شود انجام می گیرد. با برداشته شدن این بافت ها که باعث پوشش کلیتوریس شده بودند، می توانید تجربه لذت بیشتر در زمان رابطه جنسی را داشته باشید. این عمل تحت بی حسی موضعی انجام می شود و کاملا بی خطر است.

فرونوپلاستی

برداشتن کلاهک کلیتورس یا کوچک سازی کلاهک کلیتوریس را فرونوپلاستی می گویند. در این عمل پوست ضخیم و چروکیده که کمی تیره نیزهست را به طور کامل برمی دارند.

این عمل با اهداف زیر انجام می شود:

  • رفع ناراحتی به دلیل پوشیدن لباس های تنگ
  • کاهش درد به هنگام انجام فعالیت های ورزشی
  • ایجاد تحریک بیشتر و لذت بیشتر در هنگام رابطه جنسی

این جراحی قالبا همراه با عمل جراحی زیبایی لابیاپلاستی به منظور متقارن ساختن لابیامینور ها انجاکم می گیرد.

پرینورافی

در روش جدید پرینورافی که به مراتب از روش پرینوپلاستی آسان تر و کم خطر تر است، از نخ واژینال استفاده می شود. همچنین نیازی به بیهوشی نیست و با بی حسی موضعی هم قابل انجام است. در دوره نقات خوردن آنتی بیوتیک جهت کاهش درد کافیست و نسبت به عمل پرینو پلاستی،  مدت زمان کمتری نیاز به استراحت مطلق دارد.

پرینورافی
پرینورافی

مشاهده و بررسی نمونه جراحی هایی که دکتر انجام داده اند و نتیجه ای که از آن حاصل شده است اهمیت ویژه ای دارد ، شاید شما بخواهید عمل زیبایی واژن انجام دهید در این صورت باید چند نمونه از روش برش و بخیه ها و البته نتیجه نهایی عمل در اختیار داشته باشید و بتوانید قضاوتی نسبی داشته باشید. دقت به روند جراحی پزشک به شما کمک می کند که از سبک جراحی ایشان و البته میزان تغییراتی که در عمل های زیبایی ایجاد می نمایند آگاه شوید.

بعد از تحقیق در رابطه با جراح زیبایی زنان، حتما مشاوره حضوری داشته باشید و ایشان را از نزدیک ملاقات نمایید. در مشاوره حضوری انتظارات خود را بیان کنید و از جراح بخواهید که با بررسی دقیق وضعیت بدنی و سلامت شما، مشاوره های لازم را ارائه نماید. بسیاری از افراد سعی بر این دارند که بدون گذراندن جلسات مشاوره قبل از جراحی زیبایی به سرعت و در اولین فرصت مورد جراحی قرار بگیرند.

در مشاوره شما با جراح بیشتر آشنا شده و نسبت به ایشان شناخت بیشتری کسب خواهید نمود . یک نکته مهم برای انتخاب جراح زیبایی زنان که عمل لابیاپلاستی یا تنگ کردن واژن انجام می دهد، داشتن احساس امنیت خاطر و اطمینان به جراح است که شما را نسبت به تصمیم گرفته شده مصمم می کند.

می توانید در انجمن های مختلف جستجو کنید و البته در فضای مجازی نظرات مراجعین و یا بیماران را مشاهده کنید. در پیج اینستاگرام پزشک یا سایت وی می توان نمونه کارها و فیلم هایی از رضایت مراجعین مشاهده کنید که البته با یک بررسی هوشمندانه می توانید دریابید که آیا پزشک انتخابی مورد تایید است یا خیر. تحقیق در فضای مجازی و اینستاگرام و خواندن نظرات کاربران هم می تواند کمک زیادی در انتخاب جراح کند.

در جلساتی که به صورت حضوری نزد پزشک می روید، می توانید از مراجعینی که برای معاینه بعد از جراحی حاضر شده اند مصاحبه ای کلی داشته باشید و میزان رضایتمندی آن ها را جویا شوید، البته افرادی دیده می شود که ناراضی باشند اما در مجموع باید شرایط بیمار و البته وضعیت کلی را در نظر بگیرید. رضایت مراجعین در ویدئو سنترهای مختلف نیز قرار داده می شود و معمولا به صورت خودجوش جراحان خبره و با تجربه را معرفی می کنند. در نهایت هنگامی که تأییدهای متعدد از منابع مستقل جمع می شوند، سطح اطمینان خاطر بالا می رود.

معرفی بهترین جراح زیبایی واژن در ساری

دکتر فرح ابطحی، جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی و عضو انجمن جراحان ایران بوده که با توجه به سابقه کاری درخشان و تجربه های رضایت بخش متعدد در عمل های جراحی به عنوان یکی از بهترین متخصص های جراحی زیبایی و ترمیمی واژن در ساری معرفی می گردند. شما می توانید برای درافت اطلاعات و راهنمایی های بیشتر با شماره تماس های درج شده در وبسایت تماس بگیرید.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
خشکی واژن؛ علت ها و علائم اصلی

خشکی واژن؛ علت ها و علائم اصلی

خشکی واژن یا آتروفی واژن، به نازک شدن، خشک شدن و التهاب دیواره های واژن گفته میشود که ممکن است زمانی رخ دهد که سطح هورمون...

رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن با لیزر

تیرگی واژن یکی از مشکلاتی است که بیشتر خانم ها با آن همراه هستند، امروزه روش های بسیاری برای رفع تیرگی واژن ارائه می شود که...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *