مزایای جراحی لابیاپلاستی
دکتر فرح ابطحی » زیبایی دستگاه تناسلی » مزایای جراحی لابیاپلاستی
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

مزایای جراحی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک روش جوان سازی واژن است که به طور خاص بر تغییر شکل و کاهش حجم لب های واژن تمرکز دارد. زنانی که لبیای بزرگی دارند اغلب با کمبود اعتماد به نفس، ناراحتی‌های جسمی، خجالت و سایر مشکلات روبرو می شوند. لابیاپلاستی یک روش ساده و کم خطر است که می تواند تمامی این مشکلات را بر طرف کند.

آیا به لابیاپلاستی نیاز دارم؟ این سوال ممکن است در ذهن شما ایجاد شود. برای پاسخ به این سوال، باید دلایل انجام این عمل را از دو دیدگاه، پزشکی و زیبایی، بررسی کنید. اگر یک یا چندین مورد از دلایل ذکر شده را برای خود دارید، می توانید از مزایای لابیاپلاستی بهره ببرید. لابیاپلاستی عملی است که دارای مزایای بسیاری برای خانم های واجد شرایط است. در این صورت است که شما می توانید با انجام آن آرامش و زیبایی واژن را به خود هدیه دهید.

عکس لابیا

دلایل پزشکی انجام لابیاپلاستی دلایل پزشکی بسیار مهم هستند و باید به آن‌ها رسیدگی شود، زیرا ممکن است آسیب‌های جدی برای شما ایجاد کند. برخی از دلایل پزشکی لابیاپلاستی شامل:

 • درد در هنگام رابطه جنسی ناشی از فشار زیاد
 • اجتناب از رابطه جنسی به دلیل درد همراه با مقاربت
 • اجتناب از رابطه جنسی به دلیل ترس از تمسخر یا رد شدن توسط شریک جنسی
 • درد هنگام سوار شدن بر اسب یا دوچرخه
 • درد و مشکل در پوشیدن لباس های تنگ به دلیل وجودلابیا بزرگ و بیرون زده

دلایل زیبایی انجام لابیاپلاستی

دلایل زیبایی برای انجام لابیاپلاستی بهبود ظاهر واژن است. بسیاری از افراد با هدف بهبود ظاهر واژن این عمل را انجام می دهند. یکی از مزایای بزرگ لابیاپلاستی زیبایی و قرینه سازی واژن است. همچنین اگر نشانه های زیر در واژن خود دارید، می توانید با استفاده از لابیاپلاستی آن را تصحیح کنید:

 • لب های آویزان
 • نامتناسب بودن لب ها
 • بزرگی لابیاها
 • نارضایتی از ظاهر لابیا
 • پیری و چروک در واژن
 • تجربه جنسی بهتر و با کیفیت‌تر
 • مشکل در پوشیدن لباس های تنگ

مزایای دائمی لابیاپلاستی

فواید لابیاپلاستی دائمی است. این یک درمان یک باره است و در آینده نیازی به انجام عمل دوباره نخواهید داشت. اگر قصد انجام لابیاپلاستی را دارید، حتما به یک متخصص زنان مراجعه کنید. متخصصان زنان و زایمان با آناتومی زنان آشنا هستند و اطلاعات کافی در مورد بیماری های زنان دارند.

مزایای لابیاپلاستی بر راحتی

وقتی لب های داخلی یا بیرونی واژن بیش از حد است، پوشیدن لباس های زیر تنگ یا شلوار های چسبان می تواند بسیار آزاردهنده باشد. شلوار جین، زیرپوش و حتی لباس شنا می توانند فشار اضافی را بر روی لب ها ایجاد کنند که به ساییدگی، خارش و سایر مشکلات منجر می شود. با کاهش دقیق لابیا ها می توان مشکلات مربوط به فشار و اصطکاک را کاهش داد تا یک واژن سالمتر و خیلی راحت تر داشته باشید.

مزایای لابیاپلاستی بر زیبایی واژن

لب های بیرونی واژن یکی از عوامل بسیار مهم در زیبایی واژن است. با انجام جراحی لابیاپلاستی می توان شکل و ظاهر لب های بیرونی را بهبود بخشید و قسمت های نا متقارن آن را بهبود بخشید. این عمل جراحی می تواند به زنان کمک کند تا با اعتماد به نفس بیشتری در مورد بدن خود و روابط جنسی خود به دیگران نگاه کنند.

تأثیر لابیاپلاستی در اعتماد به نفس زنان

تأثیر لابیاپلاستی در بهبود رابطه جنسی بعضی از خانم ها به اشتباه فکر می کنند که لابیاپلاستی باعث کاهش شهوت جنسی می شود که کاملاً غلط است. شهوت جنسی نتیجه تحریک کلیتوریس و انفعالات داخل واژن است. عمل لابیاپلاستی هیچ تأثیری روی کلیتوریس و داخل واژن ندارد. به دور کردن بافت های زیاد و غیر ضروری واژن می تواند توانایی زن در تجربه لذت جنسی را به طور قابل توجهی افزایش دهد. همچنین، شریک جنسی زن نیز با واژنی زیبا میل جنسی بیشتری خواهد داشت. یکی از مزایای اصلی جراحی لابیاپلاستی افزایش اعتماد به نفس و بهبود عملکرد روابط جنسی است. زنانی که احساس ناراحتی و تنش درباره شکل و اندازه لب های بیرونی واژن خود دارند، معمولا در زندگی زناشویی و روابط جنسی شان دچار مشکل می شوند. با انجام جراحی لابیاپلاستی قادر خواهند بود به آرامش خاطر بیشتری و شریک خود برسند و رفتار های جنسی بهبود خواهد یافت.

تاثیر جراحی لابیاپلاستی بر میل جنسی:

 1. افزایش رضایت جنسی: با برطرف شدن ناراحتی های جسمی و روحی مرتبط با شکل و اندازه لب های بیرونی واژن، زنان قادر خواهند بود روابط جنسی بهتری را تجربه کنند. از آنجا که تمایلات جنسی بستگی به تجربه های خوب و بد در زمینه روابط جنسی دارد، جراحی لابیاپلاستی می تواند بهبودی قابل توجه در رضایت جنسی زنان ایجاد کند.
 2. ارتباط عمیق تر با شریک: اندازه و شکل لب های بیرونی واژن می تواند بر روابط زناشویی تأثیرگذار باشد. با انجام جراحی لابیاپلاستی و بهبود ظاهر واژن، زنان قادر خواهند بود به شریک خود اطمینان بیشتری بدهند و ارتباط عمیق تری در زمینه جنسی را تجربه کنند.
 3. کاهش درد در زمان روابط جنسی: برخی زنان ممکن است به دلیل شکل و اندازه لب های بیرونی واژن خود در درد و ناراحتی هایی در زمان روابط جنسی برخوردار باشند. با انجام جراحی لابیاپلاستی می توان این دردها و ناراحتی ها را بهبود بخشید و تجربه رابطه جنسی بدون درد را فراهم کرد.
برچسب ها:
مقالات مرتبط
خشکی واژن؛ علت ها و علائم اصلی

خشکی واژن؛ علت ها و علائم اصلی

خشکی واژن یا آتروفی واژن، به نازک شدن، خشک شدن و التهاب دیواره های واژن گفته میشود که ممکن است زمانی رخ دهد که سطح هورمون...

رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن با لیزر

تیرگی واژن یکی از مشکلاتی است که بیشتر خانم ها با آن همراه هستند، امروزه روش های بسیاری برای رفع تیرگی واژن ارائه می شود که...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *