پلاسما تراپی واژن در ساری
دکتر فرح ابطحی » زیبایی دستگاه تناسلی » پلاسما تراپی واژن در ساری
مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه

پلاسما تراپی واژن در ساری

پلاسما تراپی واژن از روش های رایج برای درمان ناحیه واژینال می باشد. این روش اثربخشی بالایی دارد. به همین منظور می خواهیم در باره این شیوه درمانی و جوانسازی بیشتر توضیح دهیم و همچنین درباره پلاسما تراپی واژن در ساری اطلاعات بیشتری کسب کنیم. در ادامه این مقاله درباره نحوه اثر گذاری پلاسما تراپی واژن در ساری صحبت خواهیم کرد و همچنین مواردی که این روش برای آن مناسب است را خاطرنشان می کنیم.

پلاسما تراپی واژن چیست؟

استفاده از پلاسما برای درمان عفونت؛ آتروفی و جوانسازی دیواره بیرونی واژن روشی اثربخش و موثر است. این شیوه درمانی و زیباسازی از جدیدترین متد درمانی برای درمان بیماری های زنان و جراحی های زیبایی زنان محسوب می شود. این روش مبتنی بر دستگاه پلاسما برای از بین بردن بیماری عفونی یا سلولهای مرده است. البته بهتر است اشاره کنیم که پیش از انتخاب پلاسما تراپی واژن در ساری بایستی حتما با بهترین دکتر زنان در ساری مشورت کنید زیرا ممکن است روش های دیگری برای مورد شما پیشنهاد شود به طور مثال: لابیاپلاستی، پرینورافی و غیره که از شیوه های مرسوم و رایج در این زمینه هستند.

پلاسما تراپی واژن در ساری چگونه انجام می شود؟

برای انجام این روش از دستگاه پلاسما تراپی دی بی دی پلاسما مبتنی بر فناوری های جدید مرتبط با پلاسما است که امروزه در صنعت پزشکی و درمان کاربرد گسترده ای دارد. با استفاده از دستگاه دی بی دی پلاسما، اوزون تولید می شود که اوزون یک استرس اکسیداتیو ایجاد می کند. در پاسخ سیستم ایمنی بدن انسان، التهاب و در نتیجه درد را از بین می برد. دی بی دی پلاسما خون رسانی را افزایش داده و همچنین اوزون ایجاد شده می تواند باعث بازسازی و ترمیم بافت ها شود.

بعد از عمل های جراحی و حتی زخم های ایجاد شده روی بدن و همچنین آسیب های پوستی با استفاده از پلاسما ترمیم می شود. خون رسانی افزایش پیدا می کند و نیز با کنترل پیام رسان های داخلی سلولی، که وظیفه کنترل چرخه تقسیم میتوزی را برعهده دارند، به افزایش تکثیر سلولی کمک می کند. پلاسما تراپی واژن در ساری با بهترین دستگاه های مرتبط با پلاسما انجام می شود تا بانوان ساکن ساری با خاطری آسوده این روش درمانی را داشته باشند.

دستگاه دی بی دی پلاسما یکی از کاربردی ترین روش های درمانی در بیماری های زنان است که می توان استفاده های فراوانی از آن کرد و خوشبختانه هیچگونه عارضه ای ندارد و درد نیز ندارد. در درمان بسیاری از عفونت های مزمن خانم ها، درمان زخم ها و بسیاری از مشکلات زنان را در کمتر از سه جلسه درمان می کند.

درمان عفونت های قارچی زنان با پلاسما تراپی

بسیاری از بانوان مراجعه کننده ساکن ساری که پیش متخصصین زنان می روند، از عفونت های مکرر شاکی هستند و با وجود اینکه انواع روش های درمانی را استفاده کرده اند و بهداشت خوبی هم در ناحیه تناسلی دارند. اما گاها به دلیل رژیم غذایی و استفاده از مواد غذایی خاص و مصرف داروهای مختلف، دچار عفونت های مکرر می شوند و نتیجه مطلوب را دریافت نمی کنند و بسیاری از افراد نیز عفونت قارچی دارند که ماه ها و سال ها با آنها هست. برای حل این مشکل، پلاسما تراپی واژن در ساری تعبیه شده تا با مراجعین گرامی به درمان عفونت ها و دیگر مسائل زنان خود بپردازند.

از کاربردهای مهم پلاسما، درمان عفونت های قارچی مزمن است که درمان طی دو تا سه جلسه انجام خواهد شد.

درمان با پلاسما تراپی

درمان با پلاسما تراپی واژینال

زمانی که بیمار به مطب برای پلاسما تراپی مراجعه می کند، درمان حدودا 15 دقیقه طول می کشد. دو تا سه جلسه زمان می برد و بیمار به فاصله یک هفته تا 10 روز مراجعه می کند.

پلاسما تراپی واژن در ساری هیچگونه عارضه ای ندارد و در طی درمان درد یا سوزش احساس نمی شود. عمل کاملا سرپایی است و بعد از اتمام آن بیمار می تواند فعالیت های خود را از سر بگیرد.

پلاسما تراپی واژینال چه کاربردهایی دارد؟

همانطور که گفتیم، این روش درمانی برای بیماری های مختلفی استفاده می شود. در ادامه با این موارد بصورت خلاصه آشنا می شویم و کاربرد پلاسما تراپی واژن در ساری را مشاهده می کنیم.

درمان بی اختیاری ادرار

از جمله کاربردهای مهم این دستگاه، درمان بی اختیاری ادرار استرسی است. در خانم هایی که با سرفه و عطسه ادرارشان می ریزد با استفاده از پلاسما تراپی می توانند به روند بهبود خون رسانی واژن و جوانسازی واژن آن کمک کنند که در نتیجه آن بی اختیاری ادرار درمان می شود. در واقع پس از بهبود خونرسانی و جوانسازی، فرآیند کلاژن سازی نیز در ناحیه واژینال انجام می شود که اثر مستقیم بر حل مشکل بی اختیاری ادرار دارد.

از بین بردن زخم دهانه رحم

کاربرد دیگر پلاسما تراپی برای از بین بردن زخم های دهانه رحم است. این زخم ها معمولا به دلیل سوزاک، تبخال تناسلی و باکتری های مختلف ایجاد می شوند. شما می توانید برای درمان زخم های دهانه رحم، از پلاسما تراپی واژن در ساری استفاده کنید تا درمانی بدون خطر برای این بیماری تجربه کنید.

درمان عفونت های بعد از زایمان

درمان عفونت های بعد از عمل بخصوص بعد از سزارین، بیمارانی که بعد از سزارین جای عمل زخم می شود، با این دستگاه زخم ها بهبود پیدا می کند. در واقع دستگاه پلاسما می تواند اسکارها را از بین ببر و همچنین عفونت هایی که ممکن است از این اسکارها به جا مانده باشد را نیز از بدن جدا کرده و ناحیه واژینال را کاملا پاکسازی کند.

ترمیم زخم های بعد از لابیاپلاستی

ترمیم زخم های بعد از لابیاپلاستی با استفاده از پلاسما تراپی زودتر ترمیم می شوند. لابیاپلاستی روش های مختلفی دارد که بعضی از آنها ممکن است منجر به تشکیل اسکار شود. البته با مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان در ساری احتمال ایجاد این اسکارها کمتر می شود.

درمان عفونت های قارچی

عفونت های مزمن قارچی واژن و کشاله ران از مهمترین علت هایی است که مراجعین برای درمان آن مراجعه می کنند و پلاسما تراپی واژینال در این خصوص به آنها پیشنهاد می شود. این عفونت ها به دلایل مختلف از جمله رعایت بهداشت، عوارض داروهای مختلف، عوارض به جا مانده از بیماری های مختلف ناحیه واژینال و غیره به وجود می آیند.

درمان ویروس اچ پی وی

از شیوه های مطمئن برای درمان ویروس HPV در بانوان، انجام پلاسما تراپی است. البته در همین ابتدا بهتر است مشخص شود که درمان این ویروس نیاز به نظر بهترین متخصص زنان دارد اما در برخی موارد که این بیماری هنوز در مراحل اولیه خود است، پلاسما تراپی می تواند روشی ساپورتیو باشد. پیش از استفاده از پلاسما تراپی واژن در ساری، علاوه بر اینکه به مراجعه کننده توصیه می شود که واکسن گارداسیل را بزند، باید هر دو هفته یک بار به مدت سه تا چهار جلسه جهت بهبود وضعیت خود از این روش نیز استفاده کنند.

جوانسازی واژن

از دیگر مزیت هایی که پلاسما تراپی دارد، جوانسازی واژن است. پلاسما تراپی در کنار کربوکسی تراپی تاثیر بیشتری دارد و پلاسما تراپی به خاطر اوزونی که آزاد می شود در مخاط واژن باعث تحریک سلول ها و ایجاد جوانسازی می شود.

پلاسما تراپی همزمان با روش های دیگر زیبایی

پلاسما تراپی را می توان به صورت همزمان با دیگر روش های زیبایی مثل لیزر استفاده کرد تا میزان اثرات آن بیشتر و بهتر شود و نتیجه مطلوب تری حاصل شود.

پلاسما تراپی
پلاسما تراپی

تعداد جلسات پلاسما تراپی

تعداد جلسات پلاسما تراپی بستگی به نوع استفاده در درمان متفاوت است و اینکه باید بدانید با یک جلسه درمان نتیجه ای حاصل نمی شود و مشکل فرد برطرف نخواهد شد. توصیه می شود. پیش از پلاسما تراپی واژن در ساری حتما درباره جلسات مورد نیاز و هزینه آن با متخصص زیبایی زنان مشورت کنید تا از شرایط کلی آن اطلاع لازم را کسب کنید.

در صورتی که به منظور درمان عفونت واژن بیمار از دی بی دی پلاسما استفاده می شود حدود 4 تا 5 جلسه درمانی نیاز خواهد داشت که به فواصل یک هفته یا 10 روز بیمار به مطب مراجعه خواهد کرد.

ماندگاری پلاسما تراپی

ماندگاری پلاسما تراپی به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از این عوامل نحوه انجام پلاسما تراپی است و باید به صورت اصولی انجام شود. گفتنی است که نحوه انجام پلاسما تراپی واژن در ساری منطبق با آخرین متدهای دنیا و با پیشرفته ترین دستگاه های پلاسما انجام می شود. به همین دلیل توصیه می شود برای انجام این عمل به بهترین جراح زیبایی زنان در ساری مراجعه کنید.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
خشکی واژن؛ علت ها و علائم اصلی

خشکی واژن؛ علت ها و علائم اصلی

خشکی واژن یا آتروفی واژن، به نازک شدن، خشک شدن و التهاب دیواره های واژن گفته میشود که ممکن است زمانی رخ دهد که سطح هورمون...

رفع تیرگی واژن با لیزر

رفع تیرگی واژن با لیزر

تیرگی واژن یکی از مشکلاتی است که بیشتر خانم ها با آن همراه هستند، امروزه روش های بسیاری برای رفع تیرگی واژن ارائه می شود که...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *